ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçi;
www.izmirmag.net kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi hedefleyen elektronik bir rehberdir. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:

www.izmirmag.net, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

www.izmirmag.net, diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendirmeler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, yönlendirilen sitelerin denetlendiğini göstermez.

Kullanıcılar, izmirmag.net’in sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan izmirmag.net’in hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde izmirmag.net’e izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında izmirmag.net’i şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

Bu sitenin veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran www.izmirmag.net ve ilgili kuruluşlarına aittir.

Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

www.izmirmag.net sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece www.izmirmag.net dışında üçüncü kişilerle hiç bir suretle paylaşılmaz.
Ad

false
ltr
static_page
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Yasal Uyarı
Yasal Uyarı
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/p/uyari.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/p/uyari.html
true
152627421149418996
UTF-8