ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

Gizlilik Politikası

Izmirmag.net olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.
  • Yorum Alanlarımız
  • İletişim Sayfamız
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Instagram Hesabımız
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Izmirmag.net’de kullandığımız Facebook, Twitter, Instagram ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Izmirmag.net olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri
Ad

false
ltr
static_page
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası
izmirmag gizlilik politikası
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/p/gizlilik-politikas.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/p/gizlilik-politikas.html
true
152627421149418996
UTF-8