ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
Kaydı Düzenle

İzmir'in Karabağlar ilçesinde pazar günü başlayan ve şiddetli rüzgarın etkisiyle hızla büyüyüp, Seferihisar ile Menderes ilçelerine kadar uzanan orman yangını yaklaşık 55 saat sonra güçlükle kontrol altına alınıp, söndürüldü. Yanan yüzlerce hektar alan için ağaçlandırma kampanyaları başlatılırken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kampanyanın Büyükşehir koordinesinde yürütülmesi çağrısı yaptı.

Sevgili Hemşerilerim,

Hepinizi doğamıza sahip çıkmak için 30 Ağustos'ta yanan İzmir ormanlarında gerçekleştireceğimiz İzmir Buluşması'na davet ediyorum. Buluşmamız, Efemçukuru Devedüzü mevkiinde Saat 15.00’te gerçekleşecek.

İzmir Büyükşehir Meclisi'ni de yanan ormanlarımızda 30 Ağustos'ta olağanüstü toplanmak için davet edeceğim. Meclisimiz, ormanlarımızı yaşatmak için gerekli tüm kararlarını o gün halkımızın huzurunda alacak.

Dileğim, hepinizin 30 Ağustos'ta aramıza katılması ve ormanlarımıza yerinde sahip çıkması.
Ormanlarımızın yaralarını yangın yerinde saracağız.

Gel, gör, koru!

Tunç Soyer
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı
#İzmirKüllerindenDoğacak

Buluşma Yerine Ulaşım
30 Ağustos 2019 saat 15.00’te, Efemçukuru Devedüzü mevkiinde gerçekleştireceğimiz İzmir Buluşması ve takiben İzmir Büyükşehir Meclisi toplantısına kendi imkanlarıyla gelecek İzmirliler buluşma alanına Limontepe – Tirazlı veya Menderes – Efemçukuru güzergahlarından ulaşabilirler.
Bunun yanı sıra 30 Ağustos günü buluşma alanına otobüs seferleri düzenlenecektir. Kalkış noktaları ve saatlere dair detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Konum Bilgisi:
https://goo.gl/maps/KbjDGWuNq3KBV4AR8

Yorum

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: İzmir’in Yanan Ormanları İçin Buluşma Çağrısı
İzmir’in Yanan Ormanları İçin Buluşma Çağrısı
İzmir'in Karabağlar ilçesinde pazar günü başlayan ve şiddetli rüzgarın etkisiyle hızla büyüyüp, Seferihisar ile Menderes ilçelerine kadar uzanan orman yangını yaklaşık 55 saat sonra güçlükle kontrol altına alınıp, söndürüldü. Yanan yüzlerce hektar alan için ağaçlandırma kampanyal
https://1.bp.blogspot.com/-7Fn9KAltQBg/XWEw64xgDeI/AAAAAAAASkI/kuHyswb0VSoxpKQf4bqYf7PR0zyXF1p3ACLcBGAs/s770/tre.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-7Fn9KAltQBg/XWEw64xgDeI/AAAAAAAASkI/kuHyswb0VSoxpKQf4bqYf7PR0zyXF1p3ACLcBGAs/s72-c/tre.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/2019/08/izmirin-yanan-ormanlar-icin-bulusma.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/2019/08/izmirin-yanan-ormanlar-icin-bulusma.html
true
152627421149418996
UTF-8