ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
Kaydı Düzenle

Ünlü Opera Sanatçısı Hakan Aysev, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Bornova’da çok özel bir konser konser verecek. Bornova Belediyesi’nin kutlamaları kapsamında sahne alacak sanatçı, Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve marşlarla kurtuluş günlerinin heyecanını yaşatacak. Konser öncesinde İş Bankası Viyadükleri altından Bornova Cumhuriyet Meydanı’na kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek. Saat 20.00’da başlayacak kortejde Mustafa Kemal Caddesi Ayyıldızlı bayrağımızın renklerine boyanacak. Bir diğer etkinlik ise 29 Ağustos’ta Çamdibi Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilecek. Bornovalı sanatçı Gamze Matracı, hemşehrileri ile buluşacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Bornova’da coşkuyla kutlanacak. Bornovalılar, Kurtuluş Savaşı ve Türk Tarihi’nin en önemli zaferlerinden olan Büyük Taarruz’un coşkusunu iki ayrı konserde ve kortej geçişinde yaşayacak.

Opera Sanatçısı Hakan Aysev, 30 Ağustos akşamı Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda vereceği çok özel konser ile Bornovalıların karşısında olacak. Ünlü Sanatçı, saat 20.30’da başlayacak konserde Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve marşlarla kurtuluş günlerinin heyecanını yaşatacak. Konser öncesinde İş Bankası Viyadükleri altından Bornova Cumhuriyet Meydanı’na kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek. Saat 20.00’da başlayacak kortejde Mustafa Kemal Caddesi Ayyıldızlı bayrağımızın renklerine boyanacak.

29 Ağustos’ta ise Bornovalı Sanatçı Gamze Matracı, yine Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Çamdibi Atatürk Parkı’nda bir konser verecek. Bornovalılar, saat 20.00’daki konserin yapılacağı alana Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu’ndan önünden başlayacak kortej yürüyüşü ile geçecek.

Yorum

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Bornova 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri
Bornova 30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinlikleri
Ünlü Opera Sanatçısı Hakan Aysev, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Bornova’da çok özel bir konser konser verecek. Bornova Belediyesi’nin kutlamaları kapsamında sahne alacak sanatçı, Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve marşlarla kurtuluş günlerinin heyecanını yaşatacak. Konser öncesinde İş
https://1.bp.blogspot.com/-jTL_HuwEjGQ/XWZz0VOXoQI/AAAAAAAASok/ze7CmRF_wQI_CG6116PjmIiOG_XJa5hJQCLcBGAs/s770/yrtyr.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-jTL_HuwEjGQ/XWZz0VOXoQI/AAAAAAAASok/ze7CmRF_wQI_CG6116PjmIiOG_XJa5hJQCLcBGAs/s72-c/yrtyr.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/2019/08/bornova-30-agustos-zafer-bayram.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/2019/08/bornova-30-agustos-zafer-bayram.html
true
152627421149418996
UTF-8