ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN
Kaydı Düzenle

Türkiye'nin "en medeni" kenti İzmir, farkını bir kez daha gösterdi. Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin milyonlarca İzmirliyi bir araya getiren büyük mitingi sonrasında Gündoğdu Meydanı ve Kordon, çevre hassasiyeti yüksek duyarlı İzmirlilerin örnek imecesiyle kısa süre içinde pırıl pırıl oldu.


İzmir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin temizlik çalışması öncesinde, alanda dağıtılan ya da yanlarında getirdikleri çöp torbalarıyla "mıntıka temizliğine" girişen her yaştan İzmirli, her dönemde çağdaşlığın kenti olan İzmir'in  farkını bir kez daha göstererek adeta "medeniyet dersi" verdi.

Büyükşehir ekipleri, miting öncesinde ve sırasında, atıkların ambalajlanması için vatandaşlara 50 bin adet çöp poşeti dağıttı.Miting kalabalığının dağılmasından sonra alana giren İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, doldurdukları çöp poşetlerini belli noktalarda toplayarak örnek bir iş yapan İzmir'in duyarlı insanlarına teşekkür etti.Yüzbinlerce kişinin doldurduğu Kordon'un birkaç dakika içinde bütün atıklardan temizlenmiş hali İzmirlilerin birbirilerine saygısını ve çevreye duyarlılığını bir kez daha ortaya koydu. İzdihama rağmen Gündoğdu Meydanı'nda çiçeklere basılmaması ise dikkat çekti.

Yorum Ekle

Ad


false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: İzmir Farkı; Miting Sonrası Mıntıka Temizliği
İzmir Farkı; Miting Sonrası Mıntıka Temizliği
Türkiye'nin "en medeni" kenti İzmir, bu farkını dün akşam bir kez daha gösterdi.
https://1.bp.blogspot.com/-Xc9TdEvCtXc/Wyz7yPYznZI/AAAAAAAAN7I/IKmUViC8tao2mJ9FP1x8KtBOk79n1fkBwCLcBGAs/s770/fgb.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Xc9TdEvCtXc/Wyz7yPYznZI/AAAAAAAAN7I/IKmUViC8tao2mJ9FP1x8KtBOk79n1fkBwCLcBGAs/s72-c/fgb.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/2018/06/izmiir-fark-miting-sonras-mntka.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/2018/06/izmiir-fark-miting-sonras-mntka.html
true
152627421149418996
UTF-8