ŞUAN MOBİL GÖRÜNÜMDESİNİZ! - MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN


Kumu, temiz ve sığ denizi ile binlerce kişinin tercih ettiği Ilıca Plajı, Milli Emlak Müdürlüğü ile imzalanan ve Kaymakamlığın da onayladığı protokol ile geçen mart ayında 10 yıllığına Çeşme Belediyesi'ne verildi. Belediye, plajın kirasını ödedi. Ancak, Ilıca Plajı'ndaki, kaldırılmalarına karar verilen büfelerin işletmecileri, mahkemeden yürütmeyi durdurma kararı aldı. Bu nedenle plajdaki 3 büfe tahliye edilemedi. Kararın ardından büfe işletmecileri, şemsiye ve şezlonglarını Ilıca Plajı'na yayıp, faalilyetlerini sürdürmeye devam etti.

Tahliye edilemediği için Çeşme Belediyesi plajı teslim alamazken, Milli Emlak Müdürlüğü, tarafından yürütmeyi durdurma kararının kaldırılması ve iptali istemiyle mahkemeye talepte bulunuldu. Bu başvurunun ardından büfelerden ikisi ile ilgili yürütmeyi durdurma kararı kaldırıldı. Diğer bir büfe için ise dava sürecinin devam ettiği bildirildi.

Ilıca Plajı'nda Çeşme Belediyesi tarafından hizmet verilmeye başlanmasının ardından şemsiye ve şezlong hizmetleri ücretsiz olacak. (DHA)

Yorumlar

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Ilıca Plajında Şezlonglar Ücretsiz Olacak
Ilıca Plajında Şezlonglar Ücretsiz Olacak
Kumu, temiz ve sığ denizi ile binlerce kişinin tercih ettiği Ilıca Plajı, Milli Emlak Müdürlüğü ile imzalanan ve Kaymakamlığın da onayladığı protokol ile geçen mart ayında 10 yıllığına Çeşme Belediyesi'ne verildi.
https://3.bp.blogspot.com/-mZAeFYa9O-E/WwQKz1Saw9I/AAAAAAAANuY/Jf0Dx3b2uHov_QxUt6iIZkLqfvEtPXzwQCLcBGAs/s1600/hfngfd.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-mZAeFYa9O-E/WwQKz1Saw9I/AAAAAAAANuY/Jf0Dx3b2uHov_QxUt6iIZkLqfvEtPXzwQCLcBGAs/s72-c/hfngfd.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
https://www.izmirmag.net/2018/05/ilca-plajnda-sezlonglar-ucretsiz-olacak.html
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/
https://www.izmirmag.net/2018/05/ilca-plajnda-sezlonglar-ucretsiz-olacak.html
true
152627421149418996
UTF-8