izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

   |
"İnci Krallığı Prensesleri" Müzikali
30 Nisan Pazartesi - 18:00 
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu 

Biletler
34,00 TL 
20,00 TL


İnci Krallığı Prensesleri Müzikali 30 Nisan'da seyirciyle buluşuyor. 

Uçsuz bucaksız okyanusların en büyük en güzel resifi Mercan Resif'inin merkezi İnci Krallığı'nda tüm okyanusların tek hakimi Kral Okeanus kızları Prenses Pearly ve Prenses Shinley ile birlikte yaşarmış.Krallığın herkes tarafından çok sevilen Kraliçesi Pearlyshinely suların kirlenmesi sonucu hastalanmış ve şifa ülkesinde uyuyormuş.
Bir gün İnci Krallığına okyanus ve denizlerin tek uçan atı efsanevi Pegasus gelmiş ve Kral Okeanus'a bir haber getirmiş.  Suların kirliliği hızla artmaktaymış. Bu durum sadece su altında yaşayan canlıları değil tüm insanlarıda etkilemekteymiş.
Kral Okeanus Suların Kirliliğine karşı mücadele etmek için yola koyulup tüm su altı krallıkları ve ülkelerini dolaşıp kral ve kraliçelerini toplayarak Mavi Berrak Sular Konseyini yeniden kurmaya karar vermiş.
Fakat onun yokluğunda ülkeyi kızlarından birine emanet etmesi gerekiyormuş. Bunun için kızlarından birini Kraliçe seçmesi gerekmekteymiş.
Kral Okeanus iki kızı arasında kararsız kalmış. Acaba İnci Krallığının prensesi kim olacak ve sihirli inci tacı kim takacak? Prenses Pearly ve Prenses Shinley'in masalını gelin hep beraber izleyelim ve su altının büyülü dünyasını hep beraber yaşayalım.

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMaykbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulezzetlerlistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmogambomüzemüzikmüzikalNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: İnci Krallığı Prensesleri Müzikali // 30 Nisan 2018 // Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
İnci Krallığı Prensesleri Müzikali // 30 Nisan 2018 // Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu
"İnci Krallığı Prensesleri" Müzikali 30 Nisan Pazartesi - 18:00 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Biletler 34,00 TL 20,00 TL İnci Krallığı Prensesleri Müzikali 30 Nisan'da seyirciyle buluşuyor.
https://2.bp.blogspot.com/-YzlRwcC4h8Q/WrjdxnWJzNI/AAAAAAAAM74/vyXMvHQXGJcIp3PUf2qYbuZ0PKrz3VG8wCLcBGAs/s400/b20547c4-a7ea-4.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-YzlRwcC4h8Q/WrjdxnWJzNI/AAAAAAAAM74/vyXMvHQXGJcIp3PUf2qYbuZ0PKrz3VG8wCLcBGAs/s72-c/b20547c4-a7ea-4.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2018/03/inci-krallg-prensesleri-muzikali-30.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2018/03/inci-krallg-prensesleri-muzikali-30.html
true
152627421149418996
UTF-8