izmirmag | izmir'e renkli bir bakışDünyayı gezen Ashley ve Josh Brown çifti, hayat, sanat ve kültür dolu Türkiye'nin 3. en büyük şehri İzmir'i geziyor. Bakalım bize neler anlatacaklar..

YORUMLAR

Ad

29ekim6:45 KKaAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryaleğitimetkinlikeylulfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkkjvkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Ashley ve Josh Brown Çifti İzmir'i Geziyor
Ashley ve Josh Brown Çifti İzmir'i Geziyor
Dünyayı gezen Ashley ve Josh Brown çifti, hayat, sanat ve kültür dolu Türkiye'nin 3. en büyük şehri İzmir'i geziyor. Bakalım bize neler anlatacaklar..
https://i.ytimg.com/vi/yTteARrBb20/maxresdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/yTteARrBb20/maxresdefault.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/09/ashley-ve-josh-brown-cifti-izmiri.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/09/ashley-ve-josh-brown-cifti-izmiri.html
true
152627421149418996
UTF-8