izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

   |
Takvime Ekle
Hata Bildir
Çeşme Belediyesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen 3. Uluslararası Çeşme Klasik Müzik Festivali’nde, Türkiye’den ve diğer ülkelerden Çeşme’ye gelen müzik öğrencileri her biri alanında uzman eğitmenler tarafından düzenlenen akademide usta isimlerle çalışma fırsatı yakalıyorlar.

Çeşme Uluslararası Klasik Müzik Akademisi’ nin geçtiğimiz yılki konukları arasında Lukas David (keman, Avusturya), Alexander Rudin (viyolonsel, Rusya), Fedor Rudin (keman, Rusya-Avusturya), Jano Lisboa (viyola, Portekiz)  ve Ulf Bästlein (şan, Avusturya) gibi dünya çapında tanınan yorumcu, pedagog, solist ve akademisyenler vardı.

ETKİNLİK PROGRAMI:  
Keman, viyola, viyolonsel, oda müziği ve şan dallarında eğitim alan katılımcılar dünyaca ünlü virtüöz müzisyenler ile 10 gün boyunca çalışma fırsatının yanı sıra festival kapsamında düzenlenecek konserlerde de kendilerini gösterme şansı elde ediyorlar.

Festival kapsamında öğrencilerin ve ustaların yer aldığı konserler halka açık ve ücretsiz olarak hafta boyunca düzenleniyor.

YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: 3. Uluslararası Çeşme Klasik Müzik Festivali // 5 - 15 Eylül 2017
3. Uluslararası Çeşme Klasik Müzik Festivali // 5 - 15 Eylül 2017
Çeşme Belediyesi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen 3. Uluslararası Çeşme Klasik Müzik Festivali’nde, Türkiye’den ve diğer ülkelerden Çeşme’ye
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/07/3-uluslararas-cesme-klasik-muzik.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/07/3-uluslararas-cesme-klasik-muzik.html
true
152627421149418996
UTF-8