|

Deniz Kokusuna KAHVE kokusunu karıştırdık ve hafızalarda çok güzel bir yer edindik. Zaman hızla aktı ve o muhteşem kokuyu oluşturmak için bir kez daha kolları sıvayıp çalışmalara başladık.. Ancak bu sene festivalimiz çok farklı olacak.. Şimdiden söyleyelim; çok daha fazla firma, çok daha fazla eğlence, çok daha fazla bilgi ve tabiki ÇOK DAHA FAZLA KAHVE sizleri bekliyor! Bu festivalde, geçen sene bizimle olanlar için çok daha fazla sürpriz, ancak geçen sene kaçırıp bu sene gelmek isteyenler için de çok daha fazla.

** İzmir'e İzmir gibi bir festival diye yola çıktık, Festival İzmirli oldu.**

Kahvenin tarihinde önemli bir liman olan İzmir, kahve çekirdeği ithalatı ve kahve kavurma makinaları üretimi ve ihracatı konusunda da Türkiye’nin kahve başkenti konumundadır.

Gün geçtikçe gelişen sanayi teknolojisi ve aynı zamanda geleneksel kahve kültürü sayesinde, kahve konusunda çok hızlı büyüyen bir pazar yaratan İzmir, dünyada da iyi bir marka konumuna yükselme potansiyeline sahiptir. 2016 yılında gerçekleştirdiğimiz festivalin, bu olguyu ön plana çıkarttığından eminiz.

İlkini 14-16 Ekim 2016 Tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz "İzmir Coffee Festival" organizasyonu, sektörel açıdan, gerek yurt içinde gerekse yurtdışında büyük ilgi ve merak uyandırmıştır. Ancak bu sene, festival ekibi olarak bizler, çıtamızı daha da yükselttik. Zengin içeriği, profesyonel ve sektör lideri olan katılımcıları, kalifiye kadrosu ile, hem İzmir'in, hem de Türkiye'nin kahve yolculuğunu ve başarısını, bu festivalle dünyaya tanıtmaya karar verdik.

''Bu festivalde; bilgimiz de, eğlencemiz de, Kahvemiz de, keyfimiz de çok daha fazla olsun...! Dünya bizi konuşsun ve İzmir'in festivali marka olsun..!
LOC (Leaders of Coffee) İzmir Coffee Festival Ekibi.. ''

FESTİVAL İÇERİĞİ

13-14-15 EKİM 2017'de ( Saat 12:00'den - Saat 24:00'e kadar)

Katılımcı firmaların workshop çalışmaları
Profesyonel baristaların workshop çalışmaları
Konserler
Tadımlar
İkramlar
Müzik dinletileri
Barista gösterileri
Sohbet ve söyleşiler
Fotoğraf ve video prodüksiyon
DJ performans
Yarışmalar
Sürprizler ve hediye dağıtımları
Sokak sanatları
Dans gösterileri
Close up gösteriler
Röportajlar
Fotoğraf - Resim - Heykel sergileri
Açık hava sineması
Yetişkin oyunları – (Dart, Dev Jenga, Dev Scrabble, Satranç vb.)

Not: Bilet satışlarımız, TEMMUZ 2017'de BİLETİX üzerinden gerçekleştirilecektir.

YORUMLAR

Ad

19 Mayıs 20176:45 KKaAASSMAKMAVMbarBios BarBios Bar Bucabir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryaleğitimetkinlikfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir Fuarı 2016İzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosuLa Vie NouvellelistelokantaMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume Alsancaky
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Coffee Festival İZMİR // 13 - 15 Ekim 2017 // İzmir Arena
Coffee Festival İZMİR // 13 - 15 Ekim 2017 // İzmir Arena
Kahvenin tarihinde önemli bir liman olan İzmir, kahve çekirdeği ithalatı ve kahve kavurma makinaları üretimi ve ihracatı konusunda da Türkiye’nin kahve başkenti konumundadır.
https://4.bp.blogspot.com/-Qyq38NmiVLA/WTAN1wrIm-I/AAAAAAAAJtw/XV1VON5jFQ4z69tXHpU0sXvFTtS0YBsOgCLcB/s1600/gxnfx.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Qyq38NmiVLA/WTAN1wrIm-I/AAAAAAAAJtw/XV1VON5jFQ4z69tXHpU0sXvFTtS0YBsOgCLcB/s72-c/gxnfx.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/06/coffee-festival-izmir-13-15-ekim-2017.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/06/coffee-festival-izmir-13-15-ekim-2017.html
true
152627421149418996
UTF-8