izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

   |

Ege'de Bahar Şenlikleri yıllardır Geleneksel Su Savaşı ile başlar! (Şenlik yapılmasa bile su savaşı her zaman yapılmıştır!) Egenin geleneksel faaliyeti bu sene de bozulmayacak. Şenliğin ilk günü olarak planlanan günde Ege Şenliğinin yegane etkinliği olarak Pazartesi Saat:12:00 'da Olimpik Havuz Önünde Gerçekleşecek!

Getirilesi su savaşı malzemeleri

-Pet şişeler
-Balonlar
-Ameliyat eldivenleri
-Damacana

Ege Üniversitesi'nin Kendine Özgü En Uçuk Eğlencesi “Geleneksel Su Savaşı” ; kaç yılından beri süre geldiği bilinmeyen karnaval tadında geçen, Ege Üniversitesi Bahar Şenliği'nin başladığını ifade eden müthiş bir eğlencedir!

Güzergah: Olimpik Havuz önü, 1 No lu Yemekhane, Hazırlık , İletişim Fak. ŞELALE'de son bulacak ve unutulması güç bir hatıraya sahip olacaksınız.

"Türkiye'nin en iyi üniversite şenliği" diye geçer literatürde.(eksisozluk)"

Bu etkinlik sadece Ege Üniversitesi öğrencilerine özeldir.
*Kampüse girişler öğrenci kimliğiyle yapılmaktadır.

Arkadaşlarınızı gördüğünüzde onları da ıslatmayı ihmal etmeyin, görüşmek üzere!

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Ege Üniversitesi Geleneksel Su Savaşı // 8 Mayıs 2017 // Ege Ü. Kampüsü
Ege Üniversitesi Geleneksel Su Savaşı // 8 Mayıs 2017 // Ege Ü. Kampüsü
Egenin geleneksel faaliyeti bu sene de bozulmayacak. Şenliğin ilk günü olarak planlanan günde Ege Şenliğinin yegane etkinliği olarak Pazartesi Saat:12:00 'da Olimpik Havuz Önünde Gerçekleşecek!
https://2.bp.blogspot.com/--piBdoH7HH4/WPdlweBB_yI/AAAAAAAAJZU/EVLelYWOtJcJip_eOiF_5ZmrUEnBtqU8QCLcB/s770/dfsv.jpg
https://2.bp.blogspot.com/--piBdoH7HH4/WPdlweBB_yI/AAAAAAAAJZU/EVLelYWOtJcJip_eOiF_5ZmrUEnBtqU8QCLcB/s72-c/dfsv.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/04/ege-universitesi-geleneksel-su-savas-8.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/04/ege-universitesi-geleneksel-su-savas-8.html
true
152627421149418996
UTF-8