izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


Bornova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını değişik etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 22 Nisan günü “Çocuk Gözüyle Atatürk ve Cumhuriyet” konulu ödüllü resim yarışması ile başlayacak etkinlikler 23 Nisan Günü yapılacak kortej yürüyüşü ile devam edecek. 23 Nisan gecesi Aşıkveysel Rekreasyon Alanı’nda yapılacak Çocuk Korosu ve Kurtalan Ekspres Konseri ile son bulacak. Ayrıca Bornova Belediyesi İncivak işbirliği ile hayata geçirilen Çocuk Senfoni Orkestrası tarafında hazırlanan 23 Nisan özel konseri de Adnan Saygun Sanat Merkezi’n de gerçekleşecek.

Çocuk Gözüyle Atatürk ve Cumhuriyet
Bornova Belediyesi’nce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında her yıl düzenlenen “Çocuk Gözüyle Atatürk ve Cumhuriyet” resim yarışması 22 Nisan tarihinde saat 10:00’da yapılacak. Bu yıl üçüncüsü yapılan yarışma Yeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi’nde gerçekleşecek. Yaş guruplarına göre 2 kategoride düzenlenen resim yarışmasının ödülü ise İstanbul Modern Sanatlar Müzesi gezisi olacak.

Bornovalı Çocuklardan 23 Nisan Konseri
Bornova Belediyesi’nin Cevdet İnci Eğitim Vakfı ve Barış için Müzik Vakfı işbirliğiyle kısıtlı imkanları olan bölgelerdeki çocukları müzikle sosyal hayata kazandırmayı amaçladığı ‘Barış için Müzik’ projesi kapsamında eğitim alan çocuklar 23 Nisan’da en özel günlerini yaşayacak. Çalışmalarını 2015 yılından bu yana Naldöken Kültür Merkezi’nde sürdüren Orkestra, Büyük Önder Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği günde, Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde ilk konserine çıkacak.. 23 Nisan Pazar günü yapılacak olan konser saat 16:30’da başlayacak.

YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Bornova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın Etkinlikleri
Bornova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramın Etkinlikleri
Bornova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını değişik etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.
https://2.bp.blogspot.com/-4OepkVkrHcU/WPYLulKUIrI/AAAAAAAAJXc/Q2ExKCuP2tU-y4WQJUCkDneaUdUUGbXDwCLcB/s770/hgfhf.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-4OepkVkrHcU/WPYLulKUIrI/AAAAAAAAJXc/Q2ExKCuP2tU-y4WQJUCkDneaUdUUGbXDwCLcB/s72-c/hgfhf.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/04/bornova-belediyesi-23-nisan-ulusal.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/04/bornova-belediyesi-23-nisan-ulusal.html
true
152627421149418996
UTF-8