izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


Ayşen Gruda 55.Sanat Yılında tek kişilik güldürüsü "Deli Kadın Ayşen Gruda" ile 3 ve 15 Mayıs tarihlerinde İzmirli seyircileriyle buluşacak.

Usta sanatçı, tek kişilik güldürüsü ile hayata, toplumsal olaylara ilişkin herkesin kendinden benzerlikler bulabileceği bir oyun ile seyircinin karşısına çıkıyor. Seyircinin bol bol kahkaha attığı "Deli Kadın Ayşen Gruda" isimli oyunun biletleri satışta.

YORUMLAR

Ad

14s3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserktfktrfKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroTurlarücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Ayşen Gruda 55. Sanat Yılını Kutlamaya Geliyor
Ayşen Gruda 55. Sanat Yılını Kutlamaya Geliyor
Ayşen Gruda 55.Sanat Yılında tek kişilik güldürüsü "Deli Kadın Ayşen Gruda" ile 3 ve 15 Mayıs tarihlerinde İzmirli seyircileriyle buluşacak.
https://4.bp.blogspot.com/-Jd4mnsnTvlg/WPDIfupP2oI/AAAAAAAAJU0/FQVqB9jhM7kiykEqPxgG_cOm9y8JQBSTACLcB/s770/20987.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Jd4mnsnTvlg/WPDIfupP2oI/AAAAAAAAJU0/FQVqB9jhM7kiykEqPxgG_cOm9y8JQBSTACLcB/s72-c/20987.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/04/aysen-gruda-55-sanat-yln-kutlamaya.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/04/aysen-gruda-55-sanat-yln-kutlamaya.html
true
152627421149418996
UTF-8