Çikolata Festivali, 31 Mart-2 Nisan tarihleri arasında İzmir'in Bayraklı ilçesindeki La Vie Nouvelle'de gerçekleştirilecek.


İzmir Coffee Festivali'nin organizatörleri tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen festivalde çikolatanın geçmişten günümüze kadar olan değişimine tanıklık edilirken, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) milli takım şeflerinin eğitmenlik yaptığı çeşitli workshoplar düzenlenecek. 'İzmir gibi bir festival daha' sloganıyla hazırlanan festivalde pasta yapım atölyeleri, söyleşiler, imza günleri gibi etkinlikler yer alacak.

Festival sadece yetişkinlere değil küçük ziyaretçilerine de hitap edecek. Festival boyunca çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için atölyeler, yüz boyama, dans gösterileri gibi etkinlikler hazırlandı. Etkinlikler sadece biletli misafirlere açık olacak. Biletler burada.

Festival üç gün boyunca 12.00-22.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

YORUMLAR

Ad

19 Mayıs 20176:45 KKaAASSMAKMAVMbarBios BarBios Bar Bucabir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryaleğitimetkinlikfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir Fuarı 2016İzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosuLa Vie NouvellelistelokantaMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume Alsancaky
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: İzmir Çikolata Festivali Başlıyor
İzmir Çikolata Festivali Başlıyor
Çikolata Festivali, 31 Mart-2 Nisan tarihleri arasında İzmir'in Bayraklı ilçesindeki La Vie Nouvelle'de gerçekleştirilecek.
https://3.bp.blogspot.com/-ryPc66IiNaY/WNpOYxnk8uI/AAAAAAAAJLs/bTj5bj_GhCQcCN1A2bE0mG_wGm05uAgwQCLcB/s1600/20492.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ryPc66IiNaY/WNpOYxnk8uI/AAAAAAAAJLs/bTj5bj_GhCQcCN1A2bE0mG_wGm05uAgwQCLcB/s72-c/20492.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/03/izmir-cikolata-festivali-baslyor.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/03/izmir-cikolata-festivali-baslyor.html
true
152627421149418996
UTF-8