izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bir akordeon sanatçısına eşlik eden köpek Max görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.


Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde akordeon çalan Rumen kadın müzisyen buraya 'Çin aslanı' olarak da bilinen 'Chow chow' cinsi, Max isimli köpeği ile geliyor. Max sevimli görüntüsü, sıcak, cana yakın davranışları, sahibinin taktığı güneş gözlüğü ile çevreden geçenlerin ilgi odağı oluyor. Birçok kişi bu sevimli köpeğe sarılıp, seviyor cep telefonu veya fotoğraf makinesi ile görüntüsünü çekiyor. Max ilgiyi üzerine çekmesiyle sahibi de yaptığı müzikle daha fazla bahşiş topluyor.


Kaynak: izgazete.net

YORUMLAR

Ad

6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Alsancak'ın Yeni Yüzü: Max
Alsancak'ın Yeni Yüzü: Max
Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bir akordeon sanatçısına eşlik eden köpek Max görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
https://3.bp.blogspot.com/-EvIUCzGz0wg/WNPJq4KnrTI/AAAAAAAAJJg/633GtEqPbD4sgs_oJzkyeHsdNWdNl2CQgCLcB/s770/20389.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-EvIUCzGz0wg/WNPJq4KnrTI/AAAAAAAAJJg/633GtEqPbD4sgs_oJzkyeHsdNWdNl2CQgCLcB/s72-c/20389.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/03/alsancakn-yeni-yuzu-max.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/03/alsancakn-yeni-yuzu-max.html
true
152627421149418996
UTF-8