izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bir akordeon sanatçısına eşlik eden köpek Max görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.


Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde akordeon çalan Rumen kadın müzisyen buraya 'Çin aslanı' olarak da bilinen 'Chow chow' cinsi, Max isimli köpeği ile geliyor. Max sevimli görüntüsü, sıcak, cana yakın davranışları, sahibinin taktığı güneş gözlüğü ile çevreden geçenlerin ilgi odağı oluyor. Birçok kişi bu sevimli köpeğe sarılıp, seviyor cep telefonu veya fotoğraf makinesi ile görüntüsünü çekiyor. Max ilgiyi üzerine çekmesiyle sahibi de yaptığı müzikle daha fazla bahşiş topluyor.


Kaynak: izgazete.net

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMaykbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulezzetlerlistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikmüzikalNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Alsancak'ın Yeni Yüzü: Max
Alsancak'ın Yeni Yüzü: Max
Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde bir akordeon sanatçısına eşlik eden köpek Max görenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
https://3.bp.blogspot.com/-EvIUCzGz0wg/WNPJq4KnrTI/AAAAAAAAJJg/633GtEqPbD4sgs_oJzkyeHsdNWdNl2CQgCLcB/s770/20389.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-EvIUCzGz0wg/WNPJq4KnrTI/AAAAAAAAJJg/633GtEqPbD4sgs_oJzkyeHsdNWdNl2CQgCLcB/s72-c/20389.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/03/alsancakn-yeni-yuzu-max.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/03/alsancakn-yeni-yuzu-max.html
true
152627421149418996
UTF-8