izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Başrollerinde Vahide Perçin, Yasemin Çonka ve Açelya Topaloğlu’nun oynadığı Kadınlar Filler ve Saireler, bu sezon son kez İzmir’de.


Sezon başında İzmir seyircisiyle buluşan ve büyük ilgi gören oyun, yoğun istek üzerine, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde yeniden seyirciyle buluşacak. Kadınlar, İzmir’de bu sezon son kez perde diyecek.

Turne tarihleri:
27 Şubat Pazartesi – Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi 20:00
28 Şubat Salı – Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi  20:00

Oyunun konusu:
Komşu oldukları halde birbirine yabancı üç kadınının, komik ve trajik varoluş   mücadelesini konu alan oyun; kadınların, erkeklerle ve yaşamla baş etme yöntemlerini mizahi ve vurucu bir dille anlatıyor.Hayatın akışında savrulan üç kadının, dertlerine ‘kadınca’ çözüm arayışlarını sahneye taşıyan“ Kadınlar Filler Ve Saireler…” birbirimize kenetlenmezsek olayların içinden çıkışımızın zor olduğunun altını kahkahayla çiziyor.

YORUMLAR

Ad

14s3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Kadınlar Filler ve Saireler, Bu Sezon Son Kez İzmir’de.
Kadınlar Filler ve Saireler, Bu Sezon Son Kez İzmir’de.
Başrollerinde Vahide Perçin, Yasemin Çonka, Açelya Topaloğlu’nun oynadığı Kadınlar Filler ve Saireler, bu sezon son kez İzmir’de.
https://4.bp.blogspot.com/-PiFHbwQHk0c/WLArXLHAhiI/AAAAAAAAI0E/XxoG0vt1xDszfs3DoZb9_h1ixqakmd2UwCLcB/s770/29078.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-PiFHbwQHk0c/WLArXLHAhiI/AAAAAAAAI0E/XxoG0vt1xDszfs3DoZb9_h1ixqakmd2UwCLcB/s72-c/29078.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/02/kadnlar-filler-ve-saireler-bu-sezon-son.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/02/kadnlar-filler-ve-saireler-bu-sezon-son.html
true
152627421149418996
UTF-8