izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Buca Belediyesi, sokak kedilerinin soğuk hava koşullarında sığınabileceği kedi evleri yaptırarak, ilçe geneline dağıtıma başladı.


Buca Belediyesi sert geçen kış şartlarında sokak hayvanları için de seferber oldu. Can dostlarımız sokak hayvanlarının hava şartlarından etkilenmeden daha sağlıklı yaşam sürebilmesi için mücadele veren Buca Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, kolay kurulumu ve dayanıklı malzemesi ile dikkat çeken özel kedi evleri yaptırdı.

Polipropilen malzemeden üretilen 80 adet kedi evinin kurulumu için çalışmalara başlayan ekipler, ilk etapta sokak hayvanlarının yoğun olarak bulunduğu bölgelere ağırlık verdi. Sıcak ve soğuk havalarda kedilerin sığınabileceği bir liman olarak yapılan kulübeler, su geçirmez, dış hava koşullarına dayanıklı, yıkanabilir ve temizlemesi kolay malzemesi ile dikkat çekiyor.
Buca Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, ilçe geneline kuracakları kedi evlerinden talep eden hayvansever Bucalılar için de destek sağlayacak. Kendi çevrelerindeki sokak kedileri için kulübe temin etmek isteyen Bucalılar, Buca Belediyesi’nin Tınaztepe’de yer alan Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden ücretsiz olarak temin edebilecek.  

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Buca Belediyesi’nden Ücretsiz Kedi Evleri
Buca Belediyesi’nden Ücretsiz Kedi Evleri
Buca Belediyesi, sokak kedilerinin soğuk hava koşullarında sığınabileceği kedi evleri yaptırarak, ilçe geneline dağıtıma başladı.
https://4.bp.blogspot.com/-PXWGPdu--Dg/WIdXj6qBO3I/AAAAAAAAIRE/cjRnFfxE3148xNP2YhPOTE_Tm00YE9qnACLcB/s1600/gbfd.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-PXWGPdu--Dg/WIdXj6qBO3I/AAAAAAAAIRE/cjRnFfxE3148xNP2YhPOTE_Tm00YE9qnACLcB/s72-c/gbfd.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2017/01/buca-belediyesinden-ucretsiz-kedi-evleri.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2017/01/buca-belediyesinden-ucretsiz-kedi-evleri.html
true
152627421149418996
UTF-8