izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Karşıyaka Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü 78. ölüm yılında “Ata’dan Ana’ya Saygı Koşusu” ile anıyor. 20 Kasım Pazar sabahı, Karşıyaka İskele ile Zübeyde Hanım Kabri arasında gerçekleşecek koşu için kayıtlar başladı.

23’üncü Buluşma
Karşıyaka Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen “Ata’dan Ana’ya Saygı Koşusu”, bu yıl 23’üncü kez Atatürk sevdalılarını Karşıyaka’da buluşturacak. Spora büyük önem veren Atatürk ve O’nu Türk milletine kazandıran annesi Zübeyde Hanım anısına düzenlenen etkinlik, 20 Kasım Pazar günü saat 10.00’da gerçekleşecek. Anayasa Meydanı'ndaki tramvay çalışması nedeniyle Karşıyaka Vapur İskelesi’nde bir araya gelecek katılımcılar, toplam 3650 metrelik mesafeyi koşarak Zübeyde Hanım Kabri'ne ulaşacak.

Kayıtlar Başladı
10 yaş ve üzeri herkese açık olan koşuda, engelliler için ‘tekerlekli sandalyeli’ ve ‘sandalyesiz’ kategorileri de olacak. Organizasyona katılmak isteyenler, 19 Kasım Cumartesi saat 13.00’e kadar, Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’na ve belediyenin “www.karsiyaka.bel.tr” adresli internet sitesi üzerinden kayıt yaptırabilecek. Etkinliğe ilişkin 0232 367 00 60 numaralı telefondan da detaylı bilgi alınabilecek.

YORUMLAR

Ad

29ekim6:45 KKaAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryaleğitimetkinlikeylulfestivalfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkkjvkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisinemasöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Karşıyaka, Ata’dan Ana’ya Koşuyor
Karşıyaka, Ata’dan Ana’ya Koşuyor
Karşıyaka Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü 78. ölüm yılında “Ata’dan Ana’ya Saygı Koşusu” ile anıyor.
https://4.bp.blogspot.com/-cnPrBl5t--U/WBo9ca_0NtI/AAAAAAAAG7A/nov48QEqWOAImpu21XuMzrgLzAtj5h8wQCLcB/s1600/nbv.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-cnPrBl5t--U/WBo9ca_0NtI/AAAAAAAAG7A/nov48QEqWOAImpu21XuMzrgLzAtj5h8wQCLcB/s72-c/nbv.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/11/karsyaka-atadan-anaya-kosuyor.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/11/karsyaka-atadan-anaya-kosuyor.html
true
152627421149418996
UTF-8