izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Konak Belediyesi 8 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Sanat/Kültürpark’ta ölümünün 49. Yılında Ernesto Che Guevera’yı ‘Che’nin İzinde’ isimli bir programla anmaya hazırlanıyor.

   |

Moderatörlüğünü Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın üstlendiği anma gününde CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, 68 Kuşağı FKF ve Dev-Genç MYK üyesi Tuncay Çelen ve Küba Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Che’nin eşitlik, özgürlük ve bağımsızlık mücadelesini konuklarla paylaşarak konuşmalar gerçekleştirecek.

Konak Belediyesi’nin düzenlediği etkinliğe Konak Kent Konseyi, İlerici Kadınlar Meclisi, Bornova Nazım Hikmet Kültürevi ve Fikir Kulüpleri Federasyonu(FKF) de destek verenler arasında bulunuyor.

YORUMLAR

Ad

14s3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroTurlarücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Che'nin İzinde // 8 Ekim 2016 // İzmir Sanat
Che'nin İzinde // 8 Ekim 2016 // İzmir Sanat
Che'nin İzinde // 8 Ekim 2016 // İzmir Sanat, Ölümünün 49. Yılında Che'nin İzinde "Eşitlik, Özgürlük ve Bağımsızlık Mücadelesi"
https://2.bp.blogspot.com/-R9-7u1Ww9h8/V_AN8elVx4I/AAAAAAAAGkM/-Y3LZDRCRSkfeRRChSpZkhOlUdip-elxQCLcB/s1600/gfds.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-R9-7u1Ww9h8/V_AN8elVx4I/AAAAAAAAGkM/-Y3LZDRCRSkfeRRChSpZkhOlUdip-elxQCLcB/s72-c/gfds.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/10/chenin-izinde-8-ekim-2016-izmir-sanat.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/10/chenin-izinde-8-ekim-2016-izmir-sanat.html
true
152627421149418996
UTF-8