izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


İzmir'de avukatlık yapan Aydın Öncel, kiraladığı Alsancak'ta tariş depolarını eğlence merkezine dönüştürürken mahalledeki ev sahiplerini de ikna ederek evlerini rengarenk boyattı.

Müşterilerinin yüzde 70'i kadın olan eğlenceli mahallede güzel sanatlar fakültesi öğrencileri, dans ve tiyatro gösterileri yapıyor.

Burası dünyanın renkli evleriyle ünlü ne İtalya'nın Burano ne de Franca'nın Annecy kasabası. İzmir'in Alsancak Semti Umurbey Mahallesi. Burada 'Türk usulü eğlence' sloganıyla Eğlenceli Mahalle'yi açan Avukat Aydın Öncel, mahalle sakinlerini de ikna etti ve aynı duvarında en az iki renk bulunan iki katlı evlerle renk cümbüşü yarattı.


Parlak renkli cumbalı evlerin olduğu mahalleni çehresini değiştiren Öncel, şunları söyledi:


"Diğer eğlence merkezleri de bana destek oldu. Gündüz avuktalık yapıyorum gece insanları eğlendiriyorum. Müşterilerimin yüzde 70'i kadın.


hafta sonları bu mahalleye yaklaşık 4 bin kişi geliyor. Balkan, , Güneydoğu, Karadeniz yörelerine özgü geceler düzenliyoruz.


Güzel sanatlar fakültesi öğrencileri, dans ve tiyatro gösterileri yapıyor."

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMaykbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulezzetlerlistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmogambomüzemüzikmüzikalNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Alsancak'ta Rengarenk Eğlenceli Bir Mahalle
Alsancak'ta Rengarenk Eğlenceli Bir Mahalle
İzmir'de avukatlık yapan Aydın Öncel, kiraladığı Alsancak'ta tariş depolarını eğlence merkezine dönüştürürken mahalledeki ev sahiplerini de ikna ederek evlerini rengarenk boyattı.
https://2.bp.blogspot.com/-IjHMHwurg3c/V_vyWBCG4-I/AAAAAAAAGr8/3zygYsyHTmg88bwOwsYXL2NbuKT7aM0aACLcB/s1600/nmghf.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-IjHMHwurg3c/V_vyWBCG4-I/AAAAAAAAGr8/3zygYsyHTmg88bwOwsYXL2NbuKT7aM0aACLcB/s72-c/nmghf.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/10/alsancakta-rengarenk-eglenceli-bir.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/10/alsancakta-rengarenk-eglenceli-bir.html
true
152627421149418996
UTF-8