izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

   |
40. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 19 - 22 Ekim 2016 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturacak.
Takvime Ekle
Hata Bildirİzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı kapılarını 40. kez sektör profesyonellerine açacak.  Geçtiğimiz Mart ayında 132 katılımcının stant açtığı SHOEXPO İzmir, 46 ülke ile 53 ilden gelen çok sayıda profesyonel ziyaretçiyi ağırladı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yalnızca profesyonel ziyaretçiye açık olacak fuar, 4 gün sürecek.

Üreticilerin, yerli-yabancı satın alıcılarla buluşacağı fuarda; erkek ayakkabısından çantaya, gelinlik ayakkabılarından aksesuarlara, çocuk ayakkabılarından kadın ayakkabılarına pek çok ürün grubu sergilenecek. Yılda iki kez düzenlenen fuar, yeni sezonun ayakkabı ve çanta modasını yakalamak isteyen üreticiler için altın fırsatlar sunacak.

ÜRETİCİLER İLE PROFESYONEL SATIN ALICILAR BULUŞACAK!
Ekonomi Bakanlığı URGE projesi kapsamında oluşturulan Hosted Buyer programı ile sektör profesyonelleri ile katılımcı firmaların ürün gruplarına göre B2B görüşmeleri yapmalarına ortam yaratan SHOEXPO, pazar dinamiklerini harekete geçirecek. Yeni iş bağlantıları kurma imkanı yaratan fuar, ayakkabı-çanta sektörünün kalbi İzmir’de; üreticiler ile profesyonel satın alıcıları birebir görüşmelerde buluşturacak.

İZFAŞ, SHOEXPO’nun katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla başta İtalya, Almanya ve İngiltere olmak üzere yurtdışı sektör fuarlarında tanıtım çalışmaları yapıyor. Uluslararası tanıtım çalışmaları kapsamında Avustralya, Yeni Zelanda, Finlandiya, Tayland, İran, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Yunanistan, Azerbaycan, Orta Doğu-Güney Afrika ve Ukrayna’da sektör temsilcileriyle görüşmeler devam ediyor. Yurtiçindeki sektör temsilcilerine ulaşmak için ülke çapında yapılan ziyaretlerde ise 34 il ve ilçelerinde toplam 1422 firma ile görüşme sağlandı. Ziyaretlerin devam ettiği çalışmalarda, büyük markaların zincir mağazalarıyla iletişime geçilirken diğer taraftan da tanıtım faaliyetlerine devam ediliyor.

40. SHOEXPO İzmir; T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), İzmir Ticaret Odası (İZTO), İzmir Ayakkabıcılar Odası ve Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) destekleriyle düzenlenecek. Yeni sezon modasının sergileneceği fuar; üreticiler, toptancılar, distribütörler, sektörel kurum ve kuruluşlar ile tasarımcıların ve sektörel yayınların buluşma noktası olacak.

YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Ayakkabı ve Çanta Fuarı SHOEXPO, 19 - 22 Ekim Tarihleri Arasında Gerçekleşiyor
Ayakkabı ve Çanta Fuarı SHOEXPO, 19 - 22 Ekim Tarihleri Arasında Gerçekleşiyor
40. SHOEXPO - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı, sektörün öncü isimlerini 19 - 22 Ekim 2016 tarihleri arasında, Türkiye’nin en büyük ve modern fuar alanı, Fuar İzmir’de buluşturacak.
https://1.bp.blogspot.com/-8zgB7k_kAPI/V9lYKGXd1rI/AAAAAAAAGPk/vkSYpCC0byw9_otX0Y8_62DfDKjKW_foQCLcB/s770/shoe6.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-8zgB7k_kAPI/V9lYKGXd1rI/AAAAAAAAGPk/vkSYpCC0byw9_otX0Y8_62DfDKjKW_foQCLcB/s72-c/shoe6.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/09/ayakkab-ve-canta-fuar-shoexpo-19-22.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/09/ayakkab-ve-canta-fuar-shoexpo-19-22.html
true
152627421149418996
UTF-8