izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

   |
Takvime Ekle
Hata Bildir
GENÇLİK FESTİVALİ PROGRAMI

1. GÜN ( 16 Mayıs 2016)

AÇIK HAVA SAHNELERİ
Küçük Sahne1
14.00 – 17.00
Latin Dansları Atölye Çalışması - Dancefloor Dans Okulu

17.00 – 18.00
Flashmob Dans Atölyesi - Müzikal Sokağı Dansçıları

18.00 – 19.00
Halk Oyunları Atölye Çalışması- İzmir Folklör Derneği

Küçük Sahne 2 
16.00 – 19.00 Genç Sahne
19.00 – 20.00 Sihirli Bir Gece
İlüzyon Gösterisi - Emrah TEMEL


Ana Sahne
19.00 – 21.00 KONSERLER
Ahura Ritim Topluluğu
İzmir Müzisyenler Derneği
ÇOGEM
Özgecan Kadın Korosu
21.00 – 24.00 Necati ve Saykolar Konseri

ATÖLYE ALANLARI
A1
14.00 – 16.00 3D Printer ve Sanal Gerçeklik - VOLTURK
16.00 – 17.00 Çok Gezen Bilir! - İnterrail Hakkında Herşey ve Avrupa Birliği Programları -UPEGEM
17.00 – 18.00 Çok Gezen Bilir! - Kız Başına Otostop İle Gezmek - UPEGEM
18.00 – 19.00 Armağan Çemberi - Zumbara
A2
14.00 – 16.00 Origami Atölyesi - Havagazı Gençlik Merkezi
16.00 – 17.00 Engelli Farkındalığı Atölyesi - İzmir Engelsiz Sanat Derneği
17.00 – 18.00 İşaret Dili Atölyesi - Havagazı Gençlik Merkezi
18.00 – 19.00 Engelli Farkındalığı Atölyesi - İzmir Engelsiz Sanat Derneği
A3
14.00 – 16.00 Çamur Atölyesi - Toprak Çocukları
16.00 – 17.00 Masal Atölyesi - Toprak Çocukları
17.00 – 19.00 Sosyal Projelerde Gönüllülüğün Önemi - İzmir Gönüllü Takımı
A4
14.00 – 15.00 Parmak Kukla Atölyesi - Atlas Akademi
15.00 – 16.00 Ebru Atölyesi - Atlas Akademi
16.00 – 17.00 Kaligrafi - Atlas Akademi
17.00 – 18.00 Senaryo Yazım Atölyesi - Atlas Akademi
A5:
15.00 – 17.00 Sokak Tiyatrosu Atölyesi - Yenikapı Tiyatrosu
17.00 – 19.00 Kokulu Taş Yapım Atölyesi - ÇOGEM
A6-A7-A8-A9
14.00 – 19.00 Gün Boyu Sürecek Atölyeler
1)Sermamik Atölyesi 2)Bez Boyama Atölyesi 3)Oyuncak Atölyesi 4)Tohum Topu Atölyesi

KAPALI SAHNELER
İzmir Sanat Oditoryum :
15.00 – 18.00 Film Gösterimleri
18.00 – 19.00 Film Söyleşileri
Fuar Gençlik Tiyatrosu:
17.00 – 18.00 Azizname - Eçev

SPOR ALANI
Halı Saha
15.00 – 20.00 Balon Futbolu Turnuvası (1)
Spor Alanı 1
14.00 – 15.00 Masa Tenisi Turnuvası
15.00 – 20.00 Masa Tenisi Yarışması
Spor Alanı 2
14.00 – 15.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı
16.00 – 17.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı
18.00 – 19.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı

Spor Alanı 3
15.00 – 16.00 Bayrak ( Flag ) Futbol
17.00 – 18.00 Bayrak ( Flag ) Futbol
Spor Oyunları Alanı
14.00 – 20.00 Gün Boyu Sürecek Atölyeler
9 Kiremit, İstop, Uzun Eşşek, Körebe, Mendil Kapmaca, İp atlama
Çelik Çomak, Yoğurt yeme, Elma yeme, Çuval Yarışı, Bilet bağı
Balon yarışları, Bilek Güreşi / Parmak güreşi, Oryantiring

AÇIK ALAN
Alan 1
14.00 – 20.00 Kutu Oyunu - TOG
Alan 2
14.00 – 20.00 Yoga Dans Atölyesi - Müzikal Sokağı Dansçıları

Alan 3
14.00 – 16.00 Satranç
16.00 – 18.00 Go Turnuvası ve Mangala


2. GÜN (17 Mayıs 2016)

AÇIK HAVA SAHNELERİ
Küçük Sahne 1
14.00 – 16.00 Halk Oyunları - Atölye Çalışması - İzmir Folklör Derneği

16.00 – 19.00 Latin Dansları - Atölye Çalışması - Dancefloor Dans Okulu
Küçük Sahne 2
16.00 – 19.00 Genç Sahne

Ana Sahne 
18.00 – 19.00 İzmir Gönüllü Olimpiyatları Madalya Töreni
19.00 – 21.00 Dans Gösterileri - İzmir Folklör Derneği
Ulusal Down Sendromlular Derneği
Ege Üniversitesi Viyana Valsi Topluluğu
Ege Üniversitesi Müzikal Topluluğu
Engelsizmir Wheelchair Dans Project
21.00 – 24.00 Praksis
Pilli Bebek

ATÖLYE ALANLARI
A1
14.00 – 16.00 3D Printer ve Sanal Gerçeklik - VOLTURK
16.00 – 17.00 Engelli Farkındalığı Atölyesi - İzmir Engelsiz Sanat
17.00 – 19.00 Kokulu Taş Yapım Atölyesi - ÇOGEM
A2
14.00 – 16.00 Origami Atölyesi - Havagazı Gençlik Merkezi
16.00 – 17.00 İşaret Dili Atölyesi - Havagazı Gençlik Merkezi
17.00 – 19.00 İzmir Sivil Toplum Atölye Çalışması

A3
15.00 – 16.00 Gönüllü Çadırı - Gönüllülük Nedir? - Pi Gençlik Derneği
16.00 – 17.00 Gönüllü Çadırı - İnsanca Yaşam - Karaburun Gençlik Meclisi
17.00 – 18.00 Gönüllü Çadırı - İnsanca Yaşam - Sunum - Karaburun Gençlik Meclisi
18.00 – 19.00 Gönüllü Çadırı - "Bana Hikayeni Anlat" gösterim
A4
15.00 – 17.00 Kaligrafi - Atölye Galeri
17.00 – 19.00 Temel İletişim Teknikleri Atölyesi - İzmir Gönüllü Takımı


A5
15.00 – 17.00 Sokak Tiyatrosu Atölyesi - Yenikapı Tiyatrosu
17.00 – 19.00 Ritm Atölyesi - Ahura Ritim Topluluğu
A6-A7-A8-A9
14.00 – 19.00 Gün Boyu Sürecek Atölyeler
1)Sermamik Atölyesi, 2)Bez Boyama Atölyesi , 3)Oyuncak Atölyesi 4)Tohum Topu Atölyesi

KAPALI SAHNELER
İzmir Sanat Oditoryum
17.00 – 18.00 Film Gösterimi
18.00 – 19.00 Film Söyleşileri

Fuar Gençlik Tiyatrosu 
15.00 – 17.00 Rosencrantz ve Guildenstern Öldüler
18.00 – 20.00 Oda Tiyatrosu Alsancak

SPOR ALANI
Halı Saha
15.00 – 20.00 Balon Futbolu Turnuvası(2)
Spor Alanı 1
15.00 – 16.00 Masa Tenisi Gösteri Maçı
Yunus Emre BALABAN, Rukiye EMEKTAR
16.00 – 20.00 Masa Tenisi Serbest

Spor Alanı 2 
14.00 – 15.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı
16.00 – 17.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı
18.00 – 19.00 En Yavaş Bisiklet Yarışı

Spor Alanı 3 
15.00 – 16.00 Bayrak ( Flag ) Futbol
17.00 – 18.00 Bayrak ( Flag ) Futbol

Spor Oyunları Alanı 
14.00 – 20.00 Gün Boyu Sürecek Atölyeler
9 Kiremit, İstop ,Uzun Eşşek, Körebe, Mendil Kapmaca
İp atlama, Çelik Çomak , Yoğurt yeme, Elma yeme,Çuval Yarışı,
Bilet bağı, Balon yarışları, Bilek Güreşi / Parmak güreşi, Oryantiring

AÇIK ALAN
Alan 1
14.00 – 20.00 Kutu Oyunu - TOG
Alan 2
14.00 – 20.00 Yoga Dans Atölyesi - Müzikal Sokağı Dansçıları
Alan 3
14.00 – 16.00 Satranç
16.00 – 18.00 Go Turnuvası ve Mangala

YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: GİZFEST 2016 // 16 - 17 Mayıs
GİZFEST 2016 // 16 - 17 Mayıs
İzmir Gençlik Festivali Başlıyor
https://3.bp.blogspot.com/-0nqqMMjj_kU/Vy0mZ671vXI/AAAAAAAAETI/Vl9wyVf2H34Q73w36ZMLHnXRG28OmaPowCLcB/s1600/gizfest-2016.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-0nqqMMjj_kU/Vy0mZ671vXI/AAAAAAAAETI/Vl9wyVf2H34Q73w36ZMLHnXRG28OmaPowCLcB/s72-c/gizfest-2016.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/05/gizfest-2016-16-17-mays.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/05/gizfest-2016-16-17-mays.html
true
152627421149418996
UTF-8