izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Bornova Belediyesi’nin, çevre koruma bilincini geliştirmek amacıyla düzenlediği ‘Mutlu Atıklar Atık Malzeme Proje’ yarışması başvuruları başladı. İlçe sınırları içinde bulunan tüm okulların anasınıflarının katılım gösterebileceği yarışmanın son başvuru tarihi 20 Mayıs 2016 olarak açıklandı.

Bornova Belediyesince geri dönüşebilen atıkların kaynağında ayrı toplanması ve yeniden değerlendirilebilmesi bilincinin çocuklara aşılanması amacıyla düzenlenen ‘Mutlu Atıklar Atık Malzeme Proje Yarışması’nın başvuruları başladı. İlçe sınırları içinde bulunan tüm okulların anasınıfları arasında düzenlenen yarışma için son başvuru tarihi 20 Mayıs 2016 olarak belirlendi.

Yarışmada birinci olan projeye ahşap mutfak köşesi ve ahşap tamir köşesi, İkinci olan projeye matematik minderi verilirken üçüncü projeye de ahşap kukla sahnesi ve kuklalar hediye edilecek. Ayrıca yarışmaya başvuruda bulunan tüm okullara katılım belgesi verilecek.  Yarışma sonucu 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde düzenlenecek etkinlikler kapsamında 8 Haziran’da açıklanacak.YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: "Mutlu Atıklar"
"Mutlu Atıklar"
Bornova Belediyesi’nin, çevre koruma bilincini geliştirmek amacıyla düzenlediği ‘Mutlu Atıklar Atık Malzeme Proje’ yarışması başvuruları başladı.
https://4.bp.blogspot.com/-wHtRPSWwqxM/VxZUK09DRGI/AAAAAAAAD_Y/wiMeOXbV0oIZncRWAamxOfXP9rhQ4ua2gCLcB/s1600/fgg.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-wHtRPSWwqxM/VxZUK09DRGI/AAAAAAAAD_Y/wiMeOXbV0oIZncRWAamxOfXP9rhQ4ua2gCLcB/s72-c/fgg.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/04/mutlu-atklar.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/04/mutlu-atklar.html
true
152627421149418996
UTF-8