izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


İzmir Kitap Fuarı, yoğun ilgiyle açılırken, her yaştan İzmirli kitaba koştu. Sıkı güvenlik kontrolü nedeniyle fuara giriş zaman aldı, yaklaşık 100 metreyi bulan uzun kuyruk oluştu.

Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda (Kültürpark) 11.00- 19.00 saatleri arasında gezilebilecek fuara, bu yıl 400 yayınevi katıldı. Kitap Fuarı pazar günü ’iğne atsan yere düşmez’ bir kalabalık yaşadı. Fuara girişte güvenlik nedeniyle çantalar x-ray cihazından geçirilip, ziyaretçilere tek tek üst araması yapıldığı için giriş kuyruğu 100 metreyi buldu. Fuara çocuklarıyla gelenler, çocuk kitaplarının satıldığı stantlarda uzun süre kaldı, gençler özellikle tarih ve felsefe kitaplarına ilgi gösterdi. Anime denilen Japon çizgi filmlerinin çizgi romanlarına sadece gençler değil her yaştan okur büyük ilgi gösterdi. Bu kitapların satıcısı, iki yıldır animeye talebin arttığını 9-10 yaşındaki bazı çocukların buradaki karakterler gibi giyindiklerini anlattı.
YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMaykbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulezzetlerlistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmogambomüzemüzikmüzikalNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Kitap Fuar'ına Yoğun İlgi
Kitap Fuar'ına Yoğun İlgi
İzmir Kitap Fuarı, yoğun ilgiyle açılırken, her yaştan İzmirli kitaba koştu. Sıkı güvenlik kontrolü nedeniyle fuara giriş zaman aldı, yaklaşık 100 metreyi bulan uzun kuyruk oluştu.
https://4.bp.blogspot.com/-celarn6IsSE/VxT1ihye8UI/AAAAAAAAD74/vquPMprAJDc4-1hxp5hh1fUJC2m8vR7NwCKgB/s1600/rff.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-celarn6IsSE/VxT1ihye8UI/AAAAAAAAD74/vquPMprAJDc4-1hxp5hh1fUJC2m8vR7NwCKgB/s72-c/rff.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/04/kitap-fuarna-yogun-ilgi.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/04/kitap-fuarna-yogun-ilgi.html
true
152627421149418996
UTF-8