izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin AB standartlarında yenileyerek geçtiğimiz yıl hizmete aldığı ve açıldığı günden itibaren yaklaşık 350 bin kişinin ziyaret ettiği Teleferik Tesisleri'nde bakım çalışmaları tamamlandı. Yılda bir kez yapılması zorunlu olan periyodik bakım çalışması kapsamında sistemdeki tüm hareketli parçalar elden geçirildi, talimatlar kapsamında değiştirilmesi gerekenler parçalar yenilendi. Otomasyon ve elektrik sistemlerinde iyileştirme ve bakımlar yapıldı.

Güvenlik sayısı artırıldı
Bakım çalışmaları sırasında kabinlerde yolcu konforunun artırılması adına ses ve sarsıntıyı azaltacak iyileştirmeler de gerçekleştirildi. Yolcuların temas ettiği tüm aksamlar ise hijyen kuralları çerçevesinde özel malzemeler kullanılarak temizlendi. Tesislerdeki güvenlik görevlilerinin sayısı artırıldı, giriş kapılarına elektronik kontrol sistemleri kuruldu. Ziyaretçi sayısının yoğun olduğu yaz döneminde sırada bekleyenlerin güneşten etkilenmemesi için giriş bölümüne gölgelikler kuruldu. Çalışmalar kapsamında hizmet binasında tadilat yapıldı, tesislerin peyzajı da yenilendi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin tesisin hem daha uzun ömürlü olması, hem de güvenli hizmet vermesi için yaptığı bakım çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Teleferik, 5 Nisan Salı gününden itibaren yeniden ziyaretçileriyle buluşacak.

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Çalışmalar Tamamlandı, 5 Nisan'da Tekrar Hizmette
Çalışmalar Tamamlandı, 5 Nisan'da Tekrar Hizmette
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin AB standartlarında yenileyerek geçtiğimiz yıl hizmete aldığı ve açıldığı günden itibaren yaklaşık 350 bin kişinin ziyaret ettiği Teleferik Tesisleri'nde bakım çalışmaları tamamlandı.
https://3.bp.blogspot.com/-jg09GqZ7i3A/Vv_g8tR2RzI/AAAAAAAAD1Q/L7hzM7mLZKULBOdbqap03_bGuiA2cBtxg/s1600/fr.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-jg09GqZ7i3A/Vv_g8tR2RzI/AAAAAAAAD1Q/L7hzM7mLZKULBOdbqap03_bGuiA2cBtxg/s72-c/fr.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/04/calsmalar-tamamland-5-nisanda-tekrar.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/04/calsmalar-tamamland-5-nisanda-tekrar.html
true
152627421149418996
UTF-8