izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


İzmir Konak’taki Mithatpaşa Caddesi ile Şehit Nihatbey Caddesi’ni birbirine bağlayan iki asansörü barındıran asansör kulesini 1907 yılında yaptıran Musevi işadamı Nesim Levi’nin torununun torunu olduğunu söyleyen ABD vatandaşı Adaya Lancha Bairacli, eşi İsviçre vatandaşı Aaron Goldsmith, bebeği Ariel Lancha Bairacli ve arkadaşı ABD vatandaşı Amanda Blackshaw, sokakta müzik yaparak topladıkları parayla dünya turu yapıyor. İzmir’in Alsancak Semti’nde yoğun ilgi gören grubun bir sonraki durağı ise İstanbul.

Alsancak Semti’ndeki Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde müzik yapan ‘Storys Of The Road’ adlı grup İzmirliler’in yoğun ilgisini görüyor. Mithatpaşa Caddesi ile Şehit Nihatbey Caddesi’ni birbirine bağlayan iki asansörü barındıran asansör kulesini 1907 yılında yaptıran Musevi işadamı Nesim Levi’nin torununun torununu olduğunu söyleyen ABD vatandaşı Adaya Lancha Bairacli, ara verdikleri zaman ise yine bulundukları yerde 8 aylık bebeği Ariel Lancha Bairacli’yi emzirip karnını doyuruyor. Adeta grubun maskotu olan ve çevresine gülücükler saçan minik Ariel’i görenler hayranlıklarını gizleyemiyor.

YORUMLAR

Ad

false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Bebekleriyle Çalıp Söylüyorlar
Bebekleriyle Çalıp Söylüyorlar
İzmir Konak’taki Mithatpaşa Caddesi ile Şehit Nihatbey Caddesi’ni birbirine bağlayan iki asansörü barındıran asansör kulesini 1907 yılında yaptıran Musevi işadamı Nesim Levi’nin torununun torununu olduğunu söyleyen ABD vatandaşı Adaya Lancha Bairacli, eşi İsviçre vatandaşı Aaron Goldsmith, bebeği Ariel Lancha Bairacli ve arkadaşı ABD vatandaşı Amanda Blackshaw, sokakta müzik yaparak topladıkları parayla dünya turu yapıyor.
https://1.bp.blogspot.com/-fHO8IwLHdko/VxEJitH246I/AAAAAAAAD7U/VjKzfcByvFsvmLw7qWxoec52hDx6R33_gCLcB/s1600/yrthr.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-fHO8IwLHdko/VxEJitH246I/AAAAAAAAD7U/VjKzfcByvFsvmLw7qWxoec52hDx6R33_gCLcB/s72-c/yrthr.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/04/bebekleriyle-calp-soyluyorlar.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/04/bebekleriyle-calp-soyluyorlar.html
true
152627421149418996
UTF-8