izmirmag | izmir'e renkli bir bakış

Karşıyaka Belediyesi Dünya Tiyatrolar Günü’nü de kapsayan bu hafta sonu boyunca birbirinden güzel organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Cumartesi günü KODA, 1’inci Yıl Konseri ile sanatseverlerin karşısında olacak. Pazar günü ise Sunay Akın ve 4 ayrı tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak.

Koda’dan 1’inci Yıl Konseri
Kültürel ve sanatsal etkinliklerle adından söz ettiren Karşıyaka Belediyesi, Cumartesi ve Pazar günleri birbirinden keyifli sanat ve kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Kuruluşunun 1’inci yıl dönümünü kutlayan Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA), Cumartesi günü saat 20.00’de, Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde konser verecek. Dünyaca ünlü koro şefi Rengim Gökmen’in yöneteceği, Tevfik Rodos’un solist olarak sahne alacağı konserde Mozart’ın eserleri seslendirilecek. Konser davetiyeleri Hikmet Şimşek Sanat Merkezi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden ücretsiz temin edilebilecek.

Sunay Akın Sahne Alacak
27 Mart Pazar günü ise ünlü Sanatçı- Yazar Sunay Akın, Karşıyakalılarla buluşacak. Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda, saat 20.00’de sahne alacak olan Akın, ‘Bakmak ile Görmek’ isimli gösterisini sunacak. Tarihsel bilgileri güncel konularla harmanlayarak başarıyla gösteriye dönüştüren sanatçının oyunu halka açık ve ücretsiz olacak.

Belediye Tiyatrosu’ndan Üç Oyun
Karşıyaka Belediye Tiyatrosu da hafta sonu üç oyunla tiyatro severlerin karşısına çıkacak. 26 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Ahmet Piriştina Kültür Merkezi’nde Tembel Karınca Çiçi adlı çocuk oyunu sahnelenecek. Aynı gün saat 20.00’de ise Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde yetişkinlere yönelik “Ayak Bacak Fabrikası” oynanacak. 27 Mart Pazar günü ise saat 14.00’te yine Ziya Gökalp Kültür Merkezi’nde Peter Pan çocuklarla buluşacak. Suat Taşer Sahnesi’nde ayrıca 26 Mart 2016 Cumartesi günü, Atölye Tiyatrosu’nun “Bir Delinin Hatıra Defteri” adlı oyunu sahne alacak. Nikolay Gogol’un yazıp Savaş Yavuz’un yönettiği oyunu Erdem Topuz oynuyor.  Oyunlar ücretsiz olarak sergilenecek.


YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Sunay Akın'ın "Bakmak ile Görmek" İsimli Gösterisi Karşıyakalılarla Buluşacak
Sunay Akın'ın "Bakmak ile Görmek" İsimli Gösterisi Karşıyakalılarla Buluşacak
Karşıyaka Belediyesi Dünya Tiyatrolar Günü’nü de kapsayan bu hafta sonu boyunca birbirinden güzel organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Cumartesi günü KODA, 1’inci Yıl Konseri ile sanatseverlerin karşısında olacak. Pazar günü ise Sunay Akın ve 4 ayrı tiyatro oyunu sanatseverlerle buluşacak.
https://3.bp.blogspot.com/-cXormNqXqJo/VvVhllV-q5I/AAAAAAAADw4/m8ivzl7PEdkA7kSTuGLBaG7t2SDUIpUBA/s1600/t.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-cXormNqXqJo/VvVhllV-q5I/AAAAAAAADw4/m8ivzl7PEdkA7kSTuGLBaG7t2SDUIpUBA/s72-c/t.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/03/sunay-aknn-bakmak-ile-gormek-isimli.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/03/sunay-aknn-bakmak-ile-gormek-isimli.html
true
152627421149418996
UTF-8