izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


Sabah saatlerinde etkisini arttıran lodos ve sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Göle dönen yolda bir bölümü suya gömülen cip ile onu çekmek isteyen kurtarıcı bir süre mahsur kaldı.

Bir başka kurtarıcı tarafından her iki araç da sudan çıkartıldı. Ayrıca, körfezdeki vapur seferleri iptal edildi, ağaçlar devrildi, bazı evlerin çatıları uçtu.

Şiddetli lodos fırtınası nedeniyle İzmir Körfezi’ndeki tüm vapur seferleri iptal edildi. Bostanlı İskelesi’ne bağlı bir gemide, iskeleye sürtme sonucunda hafif hasar oluştu. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri, Park Bahçeler ve itfaiye ekipleri olumsuzluk yaşanan bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR

Ad

19mayıs3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarbcfBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeclubContainer HallÇeşme Açık Hava Yaz KonserleriÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigcsgösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKafe Pi Beach ClubKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMobkOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTatil-TurTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Fırtına ve Yağmur İzmir’i Vurdu
Fırtına ve Yağmur İzmir’i Vurdu
Sabah saatlerinde etkisini arttıran lodos ve sağanak yağmur hayatı olumsuz etkiledi.
http://4.bp.blogspot.com/-RqfGSPjH5hA/Vpuw1ZS1wrI/AAAAAAAACUw/f1sv0L8Ixi0/s770/569b860167b0a950d47c67cc.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-RqfGSPjH5hA/Vpuw1ZS1wrI/AAAAAAAACUw/f1sv0L8Ixi0/s72-c/569b860167b0a950d47c67cc.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/01/frtna-ve-yagmur-izmiri-vurdu.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/01/frtna-ve-yagmur-izmiri-vurdu.html
true
152627421149418996
UTF-8