izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


İzmir’de bugün sabaha karşı Bornova’nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı bazı mahallelerde yolların kapanmasına neden oldu. Bornova Belediyesi, tuzlama ve kar temizleme araçlarıyla tüm yolları açtı.

Kar yağışı, kente ve Bornova’ya girişi sağlayan Sabuncubeli Geçidi’nde sabah saatlerinde risk oluşturdu. Bunun üzerine İzmir’den Manisa yönüne gitmek isteyen araçlar Topçu Tugayı Kavşağı önünde durdurularak geçişlerine izin verilmedi. Bornova’nın özellikle bu hat üzerindeki Beşyol, Kurudere, Sarnıç, Yaka, Çiçekli ve Karaçam mahallelerine ulaşımda da güçlükler yaşandı.
YORUMLAR

Ad

14s3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserktfktrfKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroTurlarücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Bornova Köylerinde Kar Mücadelesi
Bornova Köylerinde Kar Mücadelesi
İzmir’de bugün sabaha karşı Bornova’nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı bazı mahallelerde yolların kapanmasına neden oldu.
http://1.bp.blogspot.com/-griv01eXo_k/Vp0B90P3YcI/AAAAAAAACWo/1McuIXHzl-4/s770/569cd7eec03c0e3f344b7e81.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-griv01eXo_k/Vp0B90P3YcI/AAAAAAAACWo/1McuIXHzl-4/s72-c/569cd7eec03c0e3f344b7e81.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2016/01/bornova-koylerinde-kar-mucadelesi.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2016/01/bornova-koylerinde-kar-mucadelesi.html
true
152627421149418996
UTF-8