izmirmag | izmir'e renkli bir bakış


- Abi en iyi sade gazoz hangi markanın sence?
Sade gazoz diye bir şey yoktur. Her gazoz'un bir aroması vardır. Lezzet konusuna gelince, bunlar göreceli kavramlar..

İstanbul’dan bunalıp İzmir’e yerleşen Özgür Çankaya’nın Alsancak’ta açtığı Münire: Eskici, Kahveci, Gazozcu konsepti ile misafirlerine nostaljik bir ortam sunuyor. Münire’de tamamı yerli olmak üzere 20 çeşitten fazla gazoz var. Denizli’nin Zafer, Ordu’nun Ufuk, Safranbolu’nun Bağlar, İzmir’in Huzur, Mersin’in Ankara gazozu gibi.

Özgür Bey’in antika merakı Münire’nin harika dekorunu oluştururken mekandaki her şeyin satılık olması aynı zamanda antika koleksiyonerleri için de tam bir cennet. Her biri yaşanmışlık kokan eşyaların arasında eski bavullardan kapı kilitlerine kadar pek çok şey mevcut.

Nerede?
Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki Garanti Bankası’nın ara sokağından girdikten sonra, sokağın sonundaki sol köşede yer alıyor Münire. Tüm gazoz çeşitleri 4, kahveler 4-5, frappe 7, su 2 TL.

Tam adres: 1484 Sok. No:4 Alsancak, Konak, İzmir.YORUMLAR

Ad

14s3rdc6:45 KKAASSMAKMAVMbarBios Barbir zamanlar izmirblogBornova Açıkhava TiyatrosucafeContainer HallÇeşme Açıkhava TiyatrosuÇeşme KöyÇocukdeeditoryalEge Perla AVMeğitimetkinlikfestivalfırsatfotogalerifuarfuar konserlerifuar tiyatroGaziemir Atatürk Kültür MerkezigösteriGüzelbahçe Kültür MerkezihaberHayal Kahvesi Çeşme MarinaHayal Kahvesi İzmirHikmet Şimşek Sanat Merkeziimza günüindirimliiptalİsmet İnönü Sanat Merkeziİz Performanceİzmir Arenaİzmir SanatJolly Joker AlaçatıKarşı Sanat MerkezikeşfetkonserktfktrfKuşadası AVM AmfitiyatroKültürpark Açıkhava TiyatrosulistelokantamMavibahçe AVMmekanlarmüzemüzikNarlıdere AKMOoze VenueöpanelpartiPoint Bornova AVMRec PerformansrestoranSabancı Kültür MerkeziseminersergisgsinemaSoldOut Performance HallsöyleşisporSuat Taşer TiyatrosuTarihi Havagazı FabrikasıTepekule Kültür ve Kongre MerkezitiyatroTurlarücretsizvideoVolume AlsancakyYemekYılbaşı
false
ltr
item
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası: Münire: Eskici, Kahveci, Gazozcu
Münire: Eskici, Kahveci, Gazozcu
Münire: Eskici, Kahveci, Gazozcu konsepti ile misafirlerine nostaljik bir ortam sunuyor. Münire’de tamamı yerli olmak üzere 20 çeşitten fazla gazoz var.
https://1.bp.blogspot.com/-Bli_XAIFyIg/VnHB9oHqoyI/AAAAAAAABbc/oGa31J54AvM/s1600/Munire-Izmir.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Bli_XAIFyIg/VnHB9oHqoyI/AAAAAAAABbc/oGa31J54AvM/s72-c/Munire-Izmir.jpg
izmirmag | izmir etkinlikleri, konserler, tiyatrolar, festivaller ve dahası
http://www.izmirmag.net/2015/12/munire-eskici-kahveci-gazozcu.html
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/
http://www.izmirmag.net/2015/12/munire-eskici-kahveci-gazozcu.html
true
152627421149418996
UTF-8